Mesajı Okuyun
Old 04-07-2011, 16:30   #1
Konuk

Varsayılan Eskİ EŞİm Ceza Davasindan Beraat Ettİ Korkuyorum

Merhabalar,

Bende Türkiye'de boşanmış çoğu kadın gibi hala eski eşinden kurtulamayanlardanım.Aylarca,tehditlerine hakaretlerine maruz kaldım.Sonunda Eylül 2010 da suç duyurusunda bulundum.Sulh-Ceza mahkemesinde kendisi aleyhine dava açıldı.Hiç tanımadığım restoranttaki bir garsondu tanığım.Garson savcılıkta ki ilk ifadesinde gerçekleri anlattı,ama mahkeme günü tüm anlattıklarını reddetti ve kendisine benim tembihlediğimi söyledi.Dava bugüne ertelenmişti.Ben öğrendim ki eski eşimin babası gidip tanığı tehdit etmiş.Dava bugün sonuçlandı.Hakim eski eşime beraat verdi ve tanık hakkında da suç duyurusunda bulunacağı kararını verdi.Şimdi bana bu durum nasıl döner onu merak ediyorum.Tanık ya yine herşeyi bu kadın tembihledi derse hiç suçum olmadığı halde bana da bir dönüşü olur mu?

Bu arada eski eşim ve ailesi o kadar kötüler ki benimle uğraşmak için herşeyi yapıyorlar.Bir de çocukla şahsi ilişkileri düzenlemek için dava açtılar.Baba çocuğu görmeye hiç gelmediği halde bu davayı sırf beni uğraştırmak için açtılar.Şimdi buradan beraat etmesi o davayı da olumsuz etkilerse diye korkuyorum.Hakim 3 aylık koruma tedbiri vermişti.30 Haziranda o da bitti.Uzatma talebimizi de reddetti.Eski eşimin şimdi burada yazamıyacağım o kadar çok şeyi var ki.Hadi bana zarar verse neyse birde çocuğuma zarar vermesinden de korkuyorum.Ben ne yapacağım.Lütfen bana yardım edin