Mesajı Okuyun
Old 29-11-2018, 11:44   #1
Konuk

Varsayılan Aldatildigimi Boşanma gerçekleştikten sonra ogrendim

Merhaba,
Boşanma davasını 26.04.2018 tarihinde açtim .
Boşanma da 11.2018 de gerçekleşti . Çekişmeli başlayıp anlaşmalı olarak sona erdi . Hiç bir hak talep etmedim . Çocuğum için nafakayi da kendisi vermek istedi ama henüz hiç ödeme de yapmadı ...
Aldatildigimi Boşanma gerçekleştikten sonra öğrendim . Evliliğimiz sırasında birlikte aldığımız ,biriktirdiğimiz ne varsa başka bir kadına PTT aracılığı ile göndermiş . Bunu ispatlama şansım var mı . Yeniden bir dava açmak gibi . Boşanma bitti ama evliliğimiz sırasında kredisini benim üzerime çektiği arabayı boşanma dan iki ay önce sattı . Parası da yok ortada . Üzerine bir de hat üzerinden telefon alıp onun borcu çıktı haciz geldi .
Ben başka sebeplerden dolayı boşanma davası acmisken dava bitince aldatildigimi öğrendim . Ve sürekli bunu düşünmeye başladım . Herşey yanına kâr kaldı . Bir de kızımız var beş yaşında . Velayetini kendi isteği ile bana verdi . Ama görüş günleri yatılı olarak haftasonlari onda her ayın bir ve üçüncü haftası . Ara tatilde ve yaz tatillerinde de bir ve iki hafta olmak üzere 3 hafta orda olacak yılda . Ben bu konuda da kızımın babasına güvenmiyorum . 4 erkek kardeş bir baba ve bir anne var . Sağlıklı bir bakım ve kişisel ilişki söz konusu olmayacak . Neler yapabilirim ,nereye başvurabilirim .