Mesajı Okuyun
Old 28-03-2007, 12:00   #41
Jeanne D'arc

Sayın libra,

10 yıl mı???? Gerçekten mi yahu! Yaşlanmışım. Vallahi taş çatlasa 4-5 yıl öncesi gibi hatırlıyorum. Zamanı algı ve konumlandırmamda bir sorun var galiba. Bu da kesinlikle mesleğin falsosu. Zaten herşey bu ajanda takibi ile başladı biliyorum. Bir bakıyorsunuz, hop bir yıl bitivermiş, ne zaman geçti, nasıl??? Hakim duruşma günü veriyor, 7 ay sonrası, "ohoo çok var" diyorsunuz, bir bakıyorsunuz o duruşmadasınız. N'oluyor? Behçet Necatigil affetsin; "Bilmezdim günlerin ajanda takip ederken bu kadar çabuk geçeceğini" diyeyim nokta olarak yoksa susamayacağım.

Değerli bir üye tarafından, bir önceki iletime edilen teşekkür ile şarkının ve şarkıcının adı ve elde edilen derece, tarafıma iletilmişti. Sanırım yarışmanın tarihi konusundaki absürdlüğü fark ettiğinden olacak, sağ olsun yıl konusuna değinmemiş kendisi. ))

Gelelim verdiğiniz bilgilere;

Söz yazarı Mehtap Alnıtemiz'e,
Besteci Levent Çoker'e,
Ezgilerinden dolayı canım Anadolu'ya,
Vazgeçilmezlerimiz bağlama ve ney'e,
Kutsalımız Türkçe'ye,
Tınısı zihnimde yer etmiş; hala içsel bir melodi olarak terennüm ettiğim Dinle Şarkısı'na,
Grup Etnik'e,
Şarkıcı Şebnem Paker'e

Birilerine nispet kocaman teşekkürler ediyorum.

Ayrıca hem hatırlatma, hem bilgi, hem bağlantı adresi, hem de kamu hizmeti için size de teşekkürler Sayın libra.

En minnettar saygılarımla.