Mesajı Okuyun
Old 06-02-2007, 16:38   #174
adalet06

Varsayılan slmlar

syn hosserdar peki bundan sonra sizin dediğiniz gibi yapacam yani sesim çıkmayacak susacam o zman inş yapıcı olmuş olacam.ama kesinlikle ankara hukuk da okuduğum için övünmeyeceğim
ben burda kimsyle polemiğe girmek için yazı yazmıyorum sadece yaşadıklarımı yazıyorum bakın okuma salonu veya kütüphane için başka yerlere elbette gitiim ama övünülen ankara hukukun kütüphanesine değil burdaki sorun benim ankara hukuk kütüphanesine gideme durumum ayrıca bizim kütüphane 1 kişilk dahi yok o gördüğünüz 150 kişilk yazdığınız ama 50 ya da60 kişilik yer zaten okuma salonu yani çalışma salonu internet kayıdıysa ben sabahtan akşama kadar rezzil rüsva oldum bir çok arkadaşım gibi, orayı aryoruz orası rektörlüğü ara vs sorunlar, elbette sınıfların 200 den aşağı olması doğal çünkü yaklaşık 100 kişi sınıfta kaldı ayrıca kimse derse gelmek istemiyor çok sevdiklerinden galiba hocalara gelince bi kaç hocayı dışarda bırakırsak ben yanlarına gitmeye korkuyorum korkmasaydım denerdim ama malesef ,bilmem hatırlar mısınız bir dilekçe verdik sınav tarihleri hakkında sonuç ne oldu akademik takvime aykırıymış efendim geçen yıl akademik takvime aykırı sınav olmadık mı olduk hatırlarsınız geçen yılın 2. dönem seçmelilerinin finalini ne zaman olduk ayrıca okulun büyük eksikleri mevcut demişsiniz ama ben daha bunu bu sitede yazan biri görmedim susmak acaba çare mi,ben ankara hukuku kazanrak zaten bir şeyler yaptım yani önüme bir şeylerin konmasını istemeye hakkım var
ayrıca yapıcı olun diyorsunuz peki susmak yapıcı olmaksa bundan sonra daha yapıcı olmaya çalışacağım eleştirmeyeceğim inş yapıcı olurum ama ben böyle bir yapıcılığa soyunursam benden kimse yarın bir merciye geldiğim zaman benden olumsuzlukları düzeltmemi kusura bakmasın isteyemez istemeye de hakkı olmaz bundan sonra ankara hukuk hakkında olumsuz biri şey yazmıyacağım çünkü aldığınız tepkiler ortada. doldurun şimdi bu siteyi yerlere göklere sığdırmayın ankara hukuku .ifade özgürlüğünü savunu aman ardından .izin vermeyiz ama savunuruz.bundan sonra ankara hukuk hakkında olumsuz bir şeyler yazmıyacağım olumlu şeyleri mi bulursam yazarım , saygıdeğer arkadaşım size de malesef cevap yazmıyacağım bu bir tepki kesinlikle değil en azından bundan sonraki yaşamımda bir şeyler yapmaya çalıştım ama önüme engeller kondu diyerek belki rahatlarım inş hosserdar sizi kırmamışımdır eğer bir hata ettiysem herkesten özür diliyorum bundan sonra polyanacılık oynayacağım ne yapalım şimdiden mutlu olmaya başladım