Mesajı Okuyun
Old 09-05-2007, 00:02   #124
Av.Gülsüm Sezen

Sayın Dumur Oldum Abi;

Siz oldukça dumur olmuşsunuz hal-i hazırda anladığım kadarıyla..Ergenlik çağı bunalımı adı üstündedir; çocukluktan ergenliğe girildiğinden kaynaklı bir buhrandır buhran ki, ta yaşlılık sendromu başlayana kadar manik-depresif hallerde gider, gelir. Takmayınız, bu biiiirr..

Firuze ölmüştür çoktan, ölenin arkasından konuşulmaz. Konuşanlara da "Babasını da severdim rahmetlinin" deyin, geçiştirin..Bu seksendokuuuuzzz.. (1'den sonra gelen ikinci sayı kaçtı ya?)

Mektubun başında benim BİR bunalımım var demişsiniz ama ben saydım, çok say-gılıyım, birden çok var galiba..Bu bir sayı sıfatı değil, belgisiz sıfat diye düşündüm oldu bitti bakın..Bu otuzdööööörrrttt...

Bir yar bulun (inceltmeli a'dan), beyaz ezye giydirin, Cuma'nın pazarına salın, Cuma onu görünce sizi bırakır zaten..Bu yüz elli ikiii...

Aaahh, ahhh; o renksiz renkler mevzuuna hiç girmeyiin, ben de aynı dertten muzdaribim.. _Ani çıldırış_: Aaaaaaaaaaa, yeter yaaaawww, aha ben de insanım, benim de zaafım var, olmaz ki böyle, hep siyah hep siyah, yer siyah gök beyazdı hani, bizim başımız hep yere mi bakıyor yaaaaawwww...Neyse _Ani sakinlik_: Eh, bu takımdaki evlatlar civciv midir, bülbül müdür, bir takımla o son maça çıkarken benim hayır duamı almadılar, ondan kelli böyle oldu (Boş vakitlerde korsan avukatlığın yanında, korsan hocalık da var bende ) Bu sayısııııızzz...

Bu Yeliz kardeşimiz ve Saim Paşa; kendi halinde, uysal bir vatandaşlardır esasen ammaaa dumura uğrayanlar mor çatı sığınma evinin müdavimlerindendirler ; hoş göreceksiniz..Dumurlu vatandaşın üstüne de gidilmez..Bu kaaaaççç?

Dumurcakla kalınız efeniiiimmm