Mesajı Okuyun
Old 24-05-2013, 14:21   #1
Konukkonuk soru1

Varsayılan Lutfen Yardim Edin/Çocuğun Büyükanne /Büyükbaba İle Kişisel İlişki Kurması

merhaba.benim 5yassinda kizim var.esimden kizim 3aylik iken bosandim.bosandiktan uc ay sonraada esim cinayetten vefat etti.kizimin babaanne ve dedesi gormek icin dava acti ve her ay bir gun gorme hakki kazandi.fakat ben halen iicra memurlarini araya katmadan benim gozetimim altinda kizimi gosterirken artik kendileri gelip alip goturmek istediklerini icra memuruyle soylediler.fakat ben bensiz goturmelerini istemiyorum cunku benimle kisisel hirs icindeler..kizima zarar vericeklerinden tedirginim.bu en cok psikolojik zarar olucaktir.ayrica esimden kucuk bir ogullari daha var.ve madde bagimlisi.onunlada gotustucekler ve kizimin can ve ruhsal guvenliginden endiseliyim.sizlere sorum su.icra memuru geldiginde kizimin gitmek istememsi durumunda yinede gotururlermi.yada kizimin o anda babaanne dedee gitmemek icin travmatik halde olmamasi icin psikolog getirmelerini talep edebilirmiyim.bu gelecek psikolog kizimin travmatik durumda oldugunu ve anneyle gorusmesi anne gozatiminde gorusulmesini isteyebilirmi.benim kisisel bir sorunum yok karsi tarafla.sadece benim gozetimimde gormelerini istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.