Mesajı Okuyun
Old 31-03-2010, 17:54   #20
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan mantis
Tepkisel davranmamak amacıyla hemen yanıt vermekten kaçındım. Hakkımdaki ithamları düşündüm, tarttım, geldim…

Önce… Sayın Av. Mehmet Saim Dikici’ye ufacık bir sitem… Bir meslektaşınız olarak buraya bir durumu aktarıyorsam, yazılanın hukuki bir süzgeçten geçtiği, her duyduğumu ya da önüme gelen her müvekkilin, avukat arkadaşımın, akrabamın her anlattığını buraya taşımayacağımı da değerlendiriniz. Ne beni, ne bahsettiğim, adını bile vermediğim meslektaşımızı şahsen tanıyorken, nasıl meslektaşlarımızın hatalı davranışı konusunda bir durup iki düşünüyorsak, bir meslektaşınız tarafından aktarılmaya değer bulunan bir olay bakımından da aynını yapmanızı, “ele gelir yanı olmasa bir avukat bunu buraya yazmazdı” demenizi dilerdim. Y[/b]

Özel mesajla yazdım ama içim rahat etmedi buraya da yazmak istedim.

Sayın Meslektaşım mantis,

Siteminizi okudum. Umuyorum yanlış anlaşılmamışımdır. Sözüm sizin şahsınıza değildi. Sadece bu aralar fazlaca bu tür konular açıldığı için, açık alanda tartışmanın uygun olmayacağı düşüncemi ilettim. Asla ne size ne mesajınıza olumsuz bir tavrım yok, olamaz. Tam aksine -önceki mesajlarınızdan- sağduyulu yaklaşımınızı takdir ediyor ve biliyorum. Bu konuda da dertleşmek amacıyla yazdığınızı belirtmişsiniz zaten. Ben esasen genele yönelik yazdım ama sizin foruma yazdığım için ve bir iki cümle ile sizin yazınıza değindiğim için haliyle siz bunu size verdiğim bir cevap olarak gördünüz. Aslında niyetim o değildi.

İstemeden sizi üzüp, kırdıysam çok çok özür diliyorum.

Saygılarımla.