Mesajı Okuyun
Old 02-01-2008, 21:22   #84
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Yazan Gemici
Sayın ahmetismail,
yapılan yorumlar konuyu açan avukat için değil, ortaya atılan fikirler için yapılıyor. Başka birisi aynı fikri ortaya atmış olsaydı o na karşı da aynı yorumlar yapılırdı ve yapılması gerekirdi. Sayın Av.Suat Ergin'in yaptığı alıntıları okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. Alıntılardaki ifadeler hukuktan anlamıyan bir kişi tarafından yapılmış olsa tepkim biraz daha az olurdu diye düşünüyorum; aynı ifadeler hukuk eğitimi almış olan bir kimseden gelirse tepki de ona göre oluyor.

Saygılarımla

Site yöneticilerinden ve mesajlarını silen veya değiştiren üyelerden ricam: mümkün olduğu sürece az mesaj silin lütfen. Başkalarına küfür eden veya yasal olarak yasak olabilecek mesajlara bir diyeceğim yok; diğer mesajlar silinince onlara verilen cevaplar anlaşılmıyor çoğu zaman.

Sayın Gemici

Yapmayın Allah aşkına,

Sistemin çarpıklıklarını, acizliklerini, yetersizliklerini ortaya koyuyorum. Sizin açtığınız forma yazmadımmı ideal hukuk ve hukukçu ile ilgili.

Hukuktan anladığım için işkenceye evet diyemezken ölen çocuğuda vicdanıma kabul ettiremiyorum.

Hukukçuysanız siz bulun çözümünü. O çocuğun babası siz olsanız ne yapardınız hukukçu kimliğinizle bu kimliğinizi birleştirin samimi bir cevap yazın, Bu mesajın bu bölümünü silmeyin Sayın Gemiciden açık ve net bir cevap bekliyorum. Ona göre bir cevapta ben yazacağım.

Sayın Ş. Ferda Demirel yazmış dolandırıcıdan gelen parayı alırmıydım. Cevap yazamamış bu soruya, yazmasınıda bekleyemeyiz Çünkü kendisininde ifade ettiği gibi bu en zor olanıda ondan.

Sizde sorun kendinize lütfen. Hukukçu önce anlayandır...

Saygılarımla...