Mesajı Okuyun
Old 10-06-2002, 10:53   #8
STARFISH

Varsayılan Vicdanlarınızın pak olmasını diliyorum.

Yargıtaydan gelen temyiz sonucunda oğlumla kişisel ilişkinin (Şu anda ayda 8 saat mahkeme kararı ile görüşme hakkım var) YATILI şeklinde babalık duygularınıda geliştirecek sekilde yeniden düzenlenmesi kararındaydı. Davalı taraf itiraz ederek karar düzeltme isteminde bulunuldu. Ne olduysa (!) yargıtay verdiği karar sonucu çocuğu istediğim zaman görebildiğimi ve engellenmediğimi , bu durumun gözden kaçtığını ve verilen karar gereği mahkeme kararının onanmasını karar almışlar. Oğlum 11 yaşında ve sokakta onu görmekten yoruldum. Oğlumla evde yatılı kalacak şekilde ayda 2 kez hafta sonu yatılı kalmasını talep etmiştim. Bunu yargıtayda oybirliği ile kabul etmişti. Ama karar düzeltmede (Üyeler değişmiş) çocucğu istediğim zaman görebildiği iddia edilmiş. Eğer oğlumu yeterince görebilseydim ve onunla ayda 2 gece kalabilmeyi çok görmeseydiler, bu karara hiç bir itirazım olmazdı. Oğlum birkez daha yıkıldı.Annesi görüş günü geldiğinde akşama mutlaka geleceksin yoksa polise giderim diye tehdit ediyor. Ben bu durumu ortadan kaldırıp aramızda ezilmemesini arzu etmiştim. Sayın hukukcular yorumunuzu bekliyorum. Kararlarınızda vicdanınızında yer almasını diliyorum. Saygılarımla