Mesajı Okuyun
Old 11-03-2008, 22:46   #33
Tractatus

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ne yazık ki Meşe İçtihat programında birçok hata var.
1- Programı yüklemek istediğiniz bilgisayarda yazıcı yüklü değil ise programı kuramıyorsunuz. Sanki içtihatları ille de yazdırmamız gerekiyormuş gibi.
2- Bazı kararlar yarım olarak eklenmiş. Size gereken bir kararı arayıp bulduğunuzda seviniyor, ama kararın yarım olduğunu görünce düşkırıklığına uğruyorsunuz. Hata bildiriminden şirket yetkililerine bildirdim, ne zaman düzeltilir bilmiyorum.
3- Güncelleme tam bir dert. Güncelleme bitmeden program açılmıyor. Oysa güncelleme konusunda kullanıcıya bir seçme hakkı verilmesi gerek.
4- Hareketli reklamlar çok rahatsız edici.

Sayın meslektaşım programı yüklemek için yazıcıya htiyacınız yok sanırım bir yanlışlık yapmış olmalısınız.

Yarım kararlara ben de rastladım.

Otomatik güncellemeden ben de rahatsızım, herşey benim kontrolümde olsun isterim o yüzden eğer otomatik güncelllemeden rahatsız iseniz bir firewall (güvenlik duvarı) yazılımı ile Internet_Guncelleme_Prj.exe dosyasının internete çıkışını engelleyebilirsiniz. Veya daha basit bir yöntem olarak Internet_Guncelleme_Prj.exe dosyasının uzantısı olan EXE'nin son harfini silin ve "EX" olarak kaydedin. Bundan sonra güncelleme çalışmayacaktır. Sonradan tekrar güncelleme isterseniz EX uzantısını tekrar EXE olarak kaydedin.

Reklamlardan ben de çok rahatsızım. Hem çok yer kaplıyorlar hem de hareketli olduklarından dikkat dağtıyorlar. Tabii bedava yazılım olunca buna katlanmak gerekiyor