Mesajı Okuyun
Old 25-09-2006, 00:48   #8
Cest la vie

Alıntı:
Yazan onur_k
kaç tane ingiliz avukat TÜRKÇE biliyor acaba AHU hanım bunu hiç merak etmiyor musunuz?????ingilizce dünya diliyse TÜRKÇE DE DÜNYA DİLİ...........

Gercekten HiC merak etmiyorum. Saniyorum o Ingiliz Hukuk Forumundaki(eger varsa oyle bir forum) hukukcularin sorunu. Lutfen konuyu SAPTIRMAYINIZ.

Alıntı:
İngilizce bilmeyen üyeler bu ankete ilgisiz kalacaklarından bilenlerin oranı bilmeyenlere göre yüksek gözükecektir

Orasi oyle gercekten ama en azindan ingilizce bilen avukat sayisini gorebilecegiz Ben sandigimizin cok cok ustunede bir sayi oldugunu dusunuyorum, gorelim bakalim gercekten oyle miymis

Alıntı:
İngilizce eğitim yapan Hukuk Fakülteleri hakkında bilgim olmadığından bu konuya hiç değinmiyorum. Siz böyle bir fakültede okuduğunuzdan bu konuyu herkesten daha iyi bilirsiniz.

Aslinda bitirdigim fakultenin ayri olarak haftada 4 saat Ingilizce dersleri vardi sadece. Ama gercekten ogrenciyken bir iki secmeli hukuk dersimi ingilizce gormus olmayi cok isterdim. Birinci siniftayken ekonomi dersini ingilizce olarak almistik, o da simdi ogrencilerin isyani(!) ve dilekceleri uzerine kaldirilmis durumda.

Saygilarimla,
Ahu