Mesajı Okuyun
Old 21-05-2013, 13:57   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma/Velayet/ Kayınvalideye Tazminat Davası/Bağımsız Konut Temin Etmeme/

benim bir sorum olacaktı ben evleneli 17 ay oldu eşimle 4 ay beraber bi evde kaldık şuan eşimle ayrıyım boşanma davasıda yok ve 8 aylık bir çocugum var 3 aylık hamile iken eşim beni kovdu sebep ise kayınvalidem çocuk düşürmüş demesi üzerine beni kovdu ama öyle bişey yok babamın evinde dogum yaptım hiçbir şekilde eşimin ailesi ve eşim aramadı bir kez bebegi görmeye geldi oda zorla getirdiler maddi manevi hiç bir şey görmedim babamın evinde dogum yaptım sezeryanla dogum yaptım bebek anne karnında boguldugu için tedavi için dikişli bi vaziyette bebegimin kimligini bile ben çıkarttım bebegin ismi için benimle tartıştılar kaynanam ve kaynatamdan çok hakaret duydum.bütün ziynet eşyamı aldılar hiç bir kıyafetim verilmedi agza alınmayacak kelimelerle hakarete ugradım kaynanamla evim ayrı olacaktı ama kandırıldım aynı evde kaldık sürekli iftiraya ugradım yapmadıgım şeylerle şimdi de onlar eve dönmem için sürekli aracı yolluyorlar ben istemiyorum boşanma davasıda açmadı ben şuan çalışmadıgım için açamıyorumda hiç bi güvencem yok acaba benim haklarım nelerdir çocuk düşürdü die kayınvalideme dava açabilirmiyim nafaka tazminat yıpranma parası alabilir miyim bide çocugun velayeti kime verilir kendim saglıkçıyım evim var şuan çalışmıyorum aşimde elemanlık yapıyor bebege bakacak şartları düşük yardımcı olursanız sevinirim