Mesajı Okuyun
Old 30-10-2006, 11:59   #18
dresmeray

'biz bizi konusuruz, konusu hukukcular olan ve diger alanlarin konusu icine girmeyen sohbetlerimiz icin'

basligini gorunce acaba hukukcular kendi aralarinda neler konusur diye merak edip okumaya basladim, fakat
goruyorum ki herkes gibi hukukcularda doktorlarla ugrasiyor laf donup dolasip doktorlara geliyor, ogretmeni de doktorla ugrasir bu memlekette herkeste.
surda aldigimiz uc kurus milletin gozune batiyor. hem hic de dediginiz gibi degil doktora herkes her zaman ve her yerde danisabiliyor yeter ki doktor oldugunu bilsin
asansorde, eve girerken, markette, otoparkta, ....
elimde su yara cikti, dun gece karnim agridi 2 defa tuvalete gittim, karnimdaki bebek dun hareket etmedi ne olacak, sekerim var sunu yesem olur mu, tansiyonum var bu ilac iyi gelir mi, babam felc gecirdi su su ilaci kullaniyor ama faydasi olmadi ne yapmak lazim, dizim agriyo, basim agriyo, gozum gormuyo daha neler neler,
ve zaman mekan farketmiyor hele telefnun ellerine gectiyse her saat ararlar ve sonuna kadar da haklidirlar
yeterki seni biraz tanisin oyle yakin arkadas falan olmana da gerek yoktur. selam verdigine borclu cikarsin

fakat sunu soyleyeyim hic bir avukat sohbet ortaminda hukuk konusmuyor fakat doktor istemese de sagliktan baska bir sey konusamiyor, doktoru gorenin aklina sorunu geliyor ve parasiz pulsuz isini hallediyor,

siz durumunuzdan sikayet ederken isterseniz doktorlari lafa karistirmadan hukukcu hukukcu dertlesmeye devam edin olur mu