Mesajı Okuyun
Old 09-02-2017, 04:58   #1
Toprak anası

Varsayılan Boşanmak isteyen eş müşterek konut masraflarını ödemeye devam eder mi

Daha önce bir kez evlenip ayrıldığım eşimle haziran 2016 tarihinde tekrar evlendik.şu an 40 günlük bir bebeğim var.hamileligim boyunca sürekli psikolojik şiddet gördüm hatta son zamanlara doğru fiziksel şiddette gördüm ama hiçbirinde şikayetçi olmadım.esim sürekli olarak beni evden kovuyordu.11 yıllık çalışma hayatıma çalışmamı istemedigi i cin son verdim.oglum doğduktan sonra düzelir diye düşündüm.ama daha da kötüleşti. 12 günlük konusuyken bana şiddet uyguladi.ben de dayanamadım ve ilk defa şikayetçi oldum ondan.darp raporu aldım ve 90 gün evden uzaklaştırma kararı aldırdım.bikac gün sonra tekrar barıştık ama değişen bisey olmadı. Bir gece kavga ettik ve evi terk etti.ben evde olduğum sürece eve dönmeyeceğini ve boşanmak ıstedigini söyledi.oglunu hiçbir şekilde istemiyor.bakamazsan çocuk esirgeme kurumuna ver diyor.maddi durumu iyi ama bize bakmak istemiyor.cikmasaydin işten diyor.suan benďn istediği kiralık olan aile konutundan çıkıp babamın evine gitmem.kirayi ödemem elektrik doğalgaz ve suyu kapatırım mecbur çıkmak zorunda kalırsın diyor.bense evimizden gitmek istemiyorum.kendisinin böyle nur hakkı var mi.bosanma gerçekleşmeden barinma giderlerimizi karşılama yükümlülüğü yok mu.yardimci olursanız çok sevinirim.