Mesajı Okuyun
Old 14-01-2003, 16:39   #15
ÇARESİZ BABA

Karar TEŞEKKÜR

Sn. Av. Mehmet S. Tikici,
Sn. Av. M. Akpınar,
Sn. Av. Habibe Yılmaz Kayar
Sn. Av. Şehnaz ......

Hic beklemedigim bir anda ve hic ummadıgım bir sekilde yasadıgım sok bir olayla 7-8 günden beri uykusuz geceler ve sıkıntılı günler gecirdim. Dün itibariyle Türk Hukuk Sitesinde sorunumu paylasmak ve degerli hukukcularımızın görüslerini almak istedim. Büyük bir duyarlılıkla sorunuma cevap verdiniz. Ayrıca ne yapacagımı bilmedigim ve caresiz oldugum bu olay karsısında yapıcı ve olumlu tavsiyelerinizle olaya daha pozitif bakmamı sagladınız. Bugün itibariyle esimi affedip ona bir sans daha verme yönündeki düsüncem düne göre biraz daha agır basıyor. İnsallah icimde ve yüregimde esime bir sans daha vererek bu tatsız olayı unutma cesaretini bulup, hic birsey olmamıs gibi yuvamızın yeniden devam etmesini saglarım. Eger bu gerceklesirse kendimde o cesareti bulabilirsem olumlu ve yapıcı tavsiyeleriniz nedeniyle bunda sizlerinde katkısı olacak. Bu nedenle hepinize tessekkür ederim. Ayrıca bürosunda bu konu hakkında görüslerini aldıgım degerli meslektasınız Av. Z. Ünal'ada buradan bana pozitif düsünmemi sagladıgı icin tesekkür ederim. Mesleki kariyerlerinizde her zaman basarılı olmanızı dilerim.

Saygılarımla

Umutlu Baba ve Es