Mesajı Okuyun
Old 13-01-2003, 10:33   #1
ÇARESİZ BABA

Mutsuz Hiç Beklemediğim Bir Şey. aldatma!

Değerli site üyeleri arkadaslar ben 30 yasında 6 yıllık evli bir erkegim. Esimle birbirimizi severek evlendik. 1 hafta öncesine kadar esime olan sevgim ilk günkü gibiydi. Ne olduysa o bir hafta önce oldu. Aslında son 3-4 aydır esimin davranıslarında bazı tunaflıklar hissetmistim ama basıma böyle bir seyin geleceğini aklımın ucundan bile gecirmezdim. Esim 3-4 aydır birisiyle berabermis ve bu süre icinde defalarca iliskiye girmisler en sonda benim evde olmadıgım bir anda eve getirmis. Ben evde buldugum bazı seyleri görünce bunu anladım ve esimi biraz sıkıstırınca aglayarak itiraf etti ve cok pisman oldugunu söyledi. İlk anda ona kötü seyler yapmak istedim fakat aklıma 3 yasındakı cocugumuz geldi ve bu kabul edilemez durum karsısında ona bir tokat dahi atmadan elinden tutarak annesinin evine götürdüm. Aslında esimin ailesi cok iyi insanlardır. Onların cevrelerine mahcup olmamaları icin esimi götürdügümde ne bagırdım nede herhangi bir taskınlık yaptım. Cok medenice ve büyük bir sabırla icim kan aglayarak sadece bu is bitmistir dedim. Ayrıca kendi cevreme mahcup olmamak icin bunu kendi aileme bile anlatamadım. Ayrıca ben kötü alıskanlıkları olan birisi de degilim evime baglı bir insanım.
Bunu neden yaptıgını hala anlayabilmis degilim. Benim sorunum gelince; Su anda sadece cocugumun gelecegini düsünüyorum, bosanma davası actıgımda cocugun velayetini kime verirler. Hem esimin ailesini hemde kendimi ve ailemi cevremize rezil etmemek icin bu konuyu duyurmadan anlasmalı bosanma davası acsam cocugumun velayetini bana verirlermi yoksa mutlaka aldatma, ihanet yada fuhus diye bir davamı acmalıyım. Böyle bir olayın hic bir evli erkegin basına gelmemesini dileyerek. Eger site üyelerimizin arasında hukukcu arkadaslar varsa bana en azından goruslerini yazmalarını rica ederim. Simdiden tesekkür ederim.