Mesajı Okuyun
Old 21-12-2017, 09:35   #1
Konuk

Önemli Boşanma davası sürerken biriyle buluşmak sadakatsizlik sayılır mı

Kusura bakmayon biraz uzun anlatıcam ama detaylandırarak akıl almak istiyorum.

03.11.2017 tarihinde eşim evi terk edenin ve kusurlu davranışlar sergileyenin kendisi olmasına rağmen ıspatlayamayacağı yalan gerekçeler gösterip şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtı. 12.12.2017 tarihinde hem cevap dilekçesi verdim hemde karşı dava açtım. 18 aralıkta instagram üzerinden bi kadınla takipleştiğini gördüm sorduğumda arkadaşımın eşi dedi be baktığımda aynı soyadında bi erkek hesabında yoktu bende bu durumdan şüphelendim ve araştırmaya başladım. Çevreme sorduğumda ilçemizde bulunan pastahanede 2 kadın ve eşim buluştuklarını öğrendim. Kadına mesaj attım eşimle neden takipleşiyosun diye bana takipleşmiyoruz dedi ekran resmi atınca önceden takipleşiyoduk evli olduğunu öğrendim bıraktım dedi nerden tanıyosun dediğimde eşimin çalıştığı marketten alışveriş yaptığını ordan doğru merhaba merhaba olduklarını söyledi yalan söyleme buluşmuşsunuz dedim arkadaşımın işe ihtiyacı vardı bi başka arkadaşımla birlikte eşinin çalıştığı yere işe girmesini sağlamak için konuştuk bi çay içtik kalktık diye yalanlara devam etti. Hem çevremi hem eşimi sıkıştırınca ve eşimin telefonunda mesajları okuyunca bu buluşmanın bir kereyle kalmadığını kadının da evli olduğunu hemen hemen her gece telefonda konuştuklarını sürekli mesajlaştıklarını birbirlerine hediye aldıklarını resimlerini attıklarını ve benim hakkımda ikisininde kötü konuştuğunu 'bağımlılık yaptın bana neden internetini kapatıyosun dün gece konuşamadık uyuyamadım sana çok alıştım' gibi konuşmalar geçtiğini öğrendim. Kızı eşine söylemekle tehdit ettim ve o da herşeyi doğruladı dersimi aldım özür dilerim falan dedi ama ben bununla kalmak istemiyorum. Bunu mahkemede söylemek istiyorum ama elimde doğru düzgün bi kanıt yok. Kızla olan bir iki konuşma var ondada yalvarmaları falan yazıyo. Kızı mahkemeye çıkarmaya çalışıcam. Fakat asıl sorun şu ki eşim aşkım sevgilim demedik yatmadık sadece arkadaşça konuştuk diyo böyle arkadaşlık olmaz sonuçta ama hakim bunu sadakatsizlik sayar mı?? Yoksa senin paranoyan arkadaşça bu der mi. Hat kayıtlarını çıkartmak istiyorum eşimin fetö davalarından dolayı çıkartma talebim red edilebilirmiş bişi çıkmazmış doğru mu bu?