Mesajı Okuyun
Old 04-03-2002, 21:41   #5
Bir Konuk

Duyarlılığınız için sonsuz teşekkürler, yasadığım sıkıntıları bırakıyorum, oğlumun yaşadığı uzun zorlu maraton karsısında yıprandığını hergune ısyan edercesıne mutsuz olduğunu gozlemlıyorum ve ulaşamıyorum.hakımlerın aılelerı oldugunu bılıyorum.yuvamı kurtarmayı cok ıstedım ama basaramadım.en son gorus gunumde oğlumu pskıyatrı doktoruna goturdum faydası olur dıye tıpbı destek alıyorum. Oğlum üzerinde tasıdığı tonlarca yükten dolayı daha da fazla olgunlasmıs olduğunu doktor anlattıgında omuzlarım çöktü.her gun yıkılıyorum.doktorun ıfadesıne gore sapıklar harıc , katıl olan babalara bıle ayda 4 gun yoğun sahsı ılışkı kurmalarında sakınca olmadığına daır rapor verıyorum dıyor. Bense çevremde saygın bır ısı olan, hayatında bosanmadan evel mahkeme yuzu gormeyen, ıckısı kumarı olmayan, yüksek tahsıl yapmıs bırı olarak oğlumla bıraz daha fazla ılgılenmek ve onun yasadığı travmatık olayları sevgıyle mınımıze etmeye çalışırken hakimin sanki taraf tutarcasına karar vererek oğlumun ıerıde telafısı mümkün olmayan mutsuzluğa sokmustur. Oğluma her fırsatta beni kötüleyen karşı tarafın ifadelerine oğlum ısyan ediyor, hayır benim babam böyle bir insan değil diyor ve bana gece kaçıyor elimle götürüp teslim ediyorum.hakıme goturup teslim etsem mı acaba bak verdığın karar bu mu diye? Sevgi dolu dunyada yaşam dileği ile. Isımız cok zor duyarlı ve sevgi dolu türk babaları.........saygılarımla

13-02-2002 18:19:42