Mesajı Okuyun
Old 12-02-2002, 00:51   #3
sezer yalcin

Varsayılan YNT:Kiracilik ve Aidatlar

tekrar merhaba,
oncelikle ilginiz icin tesekkur ederim. yaptiginiz gercekten guzel bir sey. bizim isimiz de internet uzerine ve bu konuda gerek varsa size yardimci olmak isteriz.

mesajinizda belirtiginiz apartman olmasinda dolayi bir sorunumuz olmayacaktir sanirim. cunku burada 17 daire var ve bunlarin 14-15i isyeri olarak kullaniliyor. ve ayrica simdi kullanilan yerimiz de uzun sureden beri isyeri olarak kullanilmis.

soylediginiz sekilde simdiki yoneticiden bu belgeleri isteyecegim. bakalim ne cikacak.

bu arada gecen gun kendisiyle konustum ve son yapilan toplantiya sadce 4 kisi geldigini ogrendim ve buna ragmen kendisi yonetici secilmis ve karar defterine aidat artisi yazilip kapi kapi kiracilara imzalatilak bir karar alinmis gozukuyor. bu tip bir uygulama ne kadar dogru bilmiyorum ama bunun yaninda denetici gibi insanlarin secilmesi gerekmez mi? aidatlar banka hesabina yatiriliyor ve sanirim yoneticin de bu para uzerinde direkt kontrolu var.

bu %50 ve 6 ay sonraki %50 artis hakkinda bir problemimiz olur mu? bu ay icin aidat odemedik. eski aidati odemeye devam etmemiz gerekir mi? yaz aylari icin eski aidat bile fazla aslinda cunku apartmana boyle bir masraf yapilmiyor.

iyi gunler ve
ilginize tekrar tesekkurler.

sezer y.

28-06-2000 11:04:49