Mesajı Okuyun
Old 21-07-2009, 15:16   #96
suskun_juliette

Psikolojimi bozdu vallahi bu konu.

Anlatsam şoke olursunuz.Çıktım bu siteden erkek arkadaşımın msn adresini bir 'Kurcalayayım' dedim.Kendisi yeminler etmiştir aldatmayacağına dair,ama bir kere içime kurt düşüverdi sağolun

Sonra baktım çok abuk subuk bir flört sitesinden kendisine arkadaşı davet göndermiş.Bir de erkek arkadaşımın oldukça sık kullandığı nicki googleda aratayım dedim.Bilin bakalım ne oldu?!Aynı o nickle tamamen erkek arkadaşımın bilgileri,arayış bölümünde 'İlişki' ve 160 tane kız eklenmiş.Ve o abuk subuk flört sitesinde hem de!Tabi ki ben elden ayaktan düştüm yaprak gibi titriyorum.Allahım bu nasıl bir gün çok mu büyük konuştum dedim!Bari bu kadar çabuk duamı reddetmeseydin,en azından biraz düşünseydin diyorum içimden.Sonra birden fırladım dışarı,arıyorum açan yok,hadi daha da delir bakalım.Sonrası ise şöyle;

-en ücra parka gidilir,için çıkana kadar ağlanır,ard arda sigaralar içilir.Bolca da beddua edilir.

-telefon çalar,ardından gelen ağlama krizleri,yazıklar olsunlar,haram olsunlar vs vs

-sonrasında bir arkadaşın onun üzerinden ve bilgileri üzerinden bu siteye üye olduğu anlaşılır.Üzerine yüz kere türlü çeşit şey üzerine itinayla yemin ettirilir.

-Sonra bir güzel göz dağı da verilir karşı tarafa

-Sonra tekrar ağlanır,yıkılmışsındır,o psikoloji ne olursa olsun seni sarmıştır bir kere.Neyse ki karşı taraf gerçekten aşıktır ve kaybetmek istememektedir.

-Sonrası ağlamaktan pancarlaşmış bir burun,kızarmış sulu gözler,ama her şeye rağmen gülen dudaklar...Çünkü çok şükür ki yanılmamışsındır..

Ve hayret edersin 'Tanrı erkeği kurcalatmasın' derken birden nasıl böyle bir tesadüf olabildiğine...Ve tövbe bir daha büyük laf etmezsin