Mesajı Okuyun
Old 09-04-2007, 23:01   #39
Av.Gülsüm Sezen

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Güzin ablam, arım balım peteğim, bilsem ki öleceğim yine ablama geleceğim.

İstirham etsem benim de falıma bakar mısınız? Benim, bildiğim kadarıyla hiç bir sorunum yok çok şükür. Acaba falımda ne görünüyor? Mübarek ellerinizden öperim.

Hüsnü Hasbelkader
Eski Lololist

Sevgili Kardeşim,
Güzin ablaya şu anda ulaşılmıyor, lütfen daha sonra tekrar denemek yerine, korsanı olan Kuzin Bacıyla idare ediniz.

Hey maaann, senin sorunun ne biliyor musun? -Ah, efenim, kusura bakmayınız, kusursuz sorumluluğa hiç girmeyiniz zatii, az önce bir ecnebi film seyre daldım ondan böyle konuştum herhalde ..- :Böyle bir memlekette yaşayıp da, bildiğim kadarıyla sorunum yok demek..Bakınız Hüsnü Bey kardeşim, SOYadınızdan belli olduğu üzree, hasbelkader ülkeye intikal etmiş bir soydan türemişsiniz. -Ani çıldırış:Amaa,olmaz ki böyle yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavv - Derin sakinlikle devam: Sorunlarınızla yüzleşiniz, olmadı ellileşiniz, daha olmadı üçleşin.. (Ooof, saçmalayamıyorum bu saatte, zati saç malanmaz, taranır değil mi?-Ayyy,,iğrennçççç)

Falcı değilim, fala inanmam, falsız da kalırım ayrıca..Ben insanların duygularıyla oynamam, dumurlarıyla oynarım ancak. Varsa bir dumur isteğiniz, derhal çalalım efemmm

Dumurcakla kalın...(Ay, eyvah, burası benim başıma kalmasın ya Huuu .. )