Mesajı Okuyun
Old 16-03-2007, 22:50   #25
calikusu_kamuran

Acil

Alıntı:
Yazan taze mezun yalçın
arkadaşlar fakülteyi bitirince avukatın yanında işe başladım ama bütün gün sekreterle internette fal bakıoz avukat hiç ilgilenmiyor anlamadım oraya gitmek isteyende ben değildim avukat kendisi çağırmıştı beni ama işe başlayınca hiç ilgilenmedi 2 haftadır bürodan dışarı adımımı atmadım bir dosya dahi göstermedi...gariplik onda mı yoksa sizde bunlarla karşılaştınız mı?

Her yer aynı.

1- kimse dosya göstermez, kendin açıp bakma isteğin olursa olur yani.
2- bir an önce hacze çıkmayı deneyin, sizin için asıl yararlı olan ve hatta size güven aşılayan aşama orası olacaktır.
3- kimsenin ilgisine bağlanmayın, ilgilenirse ilgilenir, ilgilenmezse ilgilenmez, ama siz kendinize bir ilgi alanı bulun,
4- sizi hacze göndermeyen avukatın yanında beklemeyin. ben 1.5 ay masa bile olmaksızın bir sandalyede bekledim, düşünsene sandalyede belim kambur oldu, ben çıkayım dedim, çıkma dendi, ama ihtiyaç yok bana dedim, yanlış yapıyorsun dendi, sonra kafamın tası attı, izinsiz gitmedim yani, oldu bitti belim kambur olmaktan kurtuldum, stajımın son dönemindeki avukat meslektaşım sağolsun, hacze bir gönderdi pir gönderdi tam 10 gün Türkiye Turu. İşte güven orda kazanılır değerli üstadım. Borçludan para tahsilini öğren gerisi kolaydır. vay ben o 1.5 ayıma yanıyorum, maskot gibi bir sandalyede ve önemlisi hacze gideyim derim, büroda bari durmayım derim, göndermezler, hayat ELİNDE OLDUĞU GÜN SENİNDİR.

SAYGILAR