Mesajı Okuyun
Old 02-10-2007, 19:20   #3
ecemm

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim bu sene yandalla ilgili merak ettiğim soruları araştırıp bikaç şey dışında sanırım yeterli bilgi elde ettim... öncelikle istanbul hukukta öğrendiğime göre çap kalkmış sadece yandal imkanı mevcut ve yandal yapabileceğimiz fakülte siyasal bilgiler fakültesi ve bunun yanında iktisatın bikaç bölümü...kamu yönetiminde bizim fakültede yer almayan vatandaşlık ve yabancılar hukuku veya çevre politikası hukuku gibi dersler var..ve bunların ek bilgi sağlayacağını düşünüyorum bu açıdan yandal yorucu zor fakat kendini geliştirmek açısından ek bir bilgi kaynağı bana göre ve elimizdeki fırsatları değerlendirmliyiz her şeyden önce..kendi derslerimiz ağır ama zaten yandal için 2.5üstü ortalamaya sahip öğrencileri kabul ediyorlar ve bu ortalamayı aşabilmiş birinin ek derslerden çok da zorlanacağını düşünmüyorum...daha fazla bilgiye sahip arkadaşlarımdan düşüncelerini iletmelerini rica ediyorum özellikle yandal derslerini kendimiz mi seçiyoruz???bunun cevabını tam anlamıyla yetkililerden alamadım?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...