Mesajı Okuyun
Old 17-05-2008, 15:30   #1
Konuk

Mutsuz cinsel uzaklık ve boşanma....

merhabalar!!az önce sitede dolaşırken bir konu hakkında açılan forumda şunu okudum aynen yazıyorum 'cinsel birleşmenin olmayacağının anlaşılması veya ne sebeble olursa olsun uzun bir süre gerçekleşmemesi yargıtayca mutlak boşanma nedeni görülmektedir' burdan yola çıkarak henüz ilk duruşması gerçekleşmemiş bir boşanma davam mevcut.ve ben eşimle onun beni kendinden aşırı soğutması (temizlik kurallarına riayet etmemek üstünü başını değişmeden gelip evin ortasında uyuyup sabah aynı üstle işe gitmek tuvalet banyo kullanırken kurallara asla uymamak gibi) sebebiyle yaklaşık iki yıldır farklı yatak odaları kullanmaktayım.yani cinsel yakınlık yok aramızda.onun talebi benim reddim de söz konusu olduğu halde bu yinede kesin boşanma sebebimidir??böyle bir beyanım olursa nasıl bir yol takip edilir?ben bunu buraya yazarken bile o kadar çok zorlandım ki hatta siteye aykırı bir sorumudur diye bile düşünüyorum.bunu mahkemeye nasıl sunabilirim bu durum beni davamda haklı yaparmı yoksa bu halde yine ben mi kusurlu sayılırım??teşekkürler...