Mesajı Okuyun
Old 30-09-2019, 10:46   #6
Av.Ümmühan Orhan

Soru

Alıntı:
Yazan luna
Neredeyse 1 sene olacak büroyu açalı fakat halen ne bir icra takibi ne de bir dava alabildim.Sorduğum herkes olur yavaş yavaş diyor ama sizin de 1 sene içerisinde hiç özel müvekkiliniz olmadı mı diye sorduğum da yok canım o kadar değildi olmuştu bir kaç diyorlar .
Müvekkil çevresi elbette zamanla oluşacak bir durum farkındayım ama 1 sene geçmesine rağmen sadece adli yardım ve cmk'lar ile geçiniyor olmam ne kadar normal sürekli sorgular oldum her gün ofise gidiyorum hiçbir şey yapmadan geri dönüyorum resmen gizli işsizlik durumu söz konusu ,bu dönemleri atlatmış meslektaşlarım var mıdır ne kadar sürdü benim gibi (varsa tabi ) 0(sıfır) özel vekaletle 1.senesini dolduranların dönüm noktası nedir ?

Müvekkil çevresi için ne yapmam gerekiyor ? Sosyallik gerekiyor diyen var ama haliyle dava alamadığım için maddi açıdan da fazla sosyal olamıyorum nasıl oluşur bu müvekkil çevresi?

Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.
Sayın Luna; Yeni ofis açmış bir meslektaşınız olarak sormak isterim; uzun bir süre olmuş siz bu mesajı yazalı.Bu süre zarfında neler yaptınız? Halen açtığınız hukuk bürosuna devam ediyor musunuz yoksa başka alanlara mı yöneldiniz?