Mesajı Okuyun
Old 18-03-2010, 07:00   #1
Konuk

Kitap Onkoloji Hastanesinde 6 Ayda Bir Kontrolüm İçin İl Dışı Sevk Yaptırmam Gerekli

Ancak öğretmen olduğum için il Milli Eğitim müdürlüğü sağlık birimine yeni işlemlerin nasıl olacağını danışıp burdaki İç hastalıklarına bağlı medikal onkolojiye refakatli sevki uygundur yazısını almak için gittim olağan şartlarda bugünde o evrak ve okulumdan aldığım üst yazıyla il milli eğitime gidip ordan da gidebileceğim yazısını alıp TC no ile orda giriş yapacaktım ancak burdaki medikal onkolog onun artık 4C kapsamında olduğumuzu
bütün haklarımızı kaybettiğimizi en yakın ile sevk etmesi için bile burda tedavi olamadığımın ortaya çıkması gerektiğini söyledi.Ben devlet okulunda çalışıyorum okulum özelleşitirilmedi ki statümde değişsin bunu biliyorum ancak dr beye madem böyle olduğunu biliyorsunuz yazılı olarak bu sözünüzü deyin ben de SGK il sağlık müdürlüğü vb yetkili kurum amirine danışayım dedim yazılı cevabı reddetti ben yine de bugün SGK ve il sağlık müdürlüğü yetkilisine danışacağım mağdur edilmemem için cuma akşamına dek vaktim var , ne yapabilirim ?