Mesajı Okuyun
Old 04-09-2009, 08:15   #7
Konuk

tekrar mrb peki su gozz onunde tutulmaz mi bebegim henuz 7 aylik yani herseyi tam olsa bile anne olmadan olmaz. yemekten icmekten cok anneye muhtac. kimsede bir bebege annesi kadar iyi bakamaz.sonuc olarak bu bana yapilan bir haksizlik degilmi cunku esimle anlasamiyor olabilirim ama cocugumu bana mahkeme vermez endisesi ilede istemedigim bir evlilige mahkum edlip ben cezalandirilmiyor muyum burda. eger ozgurluk varsa dunyanin istedigim yerinde istedigim sekilde kendi canim olanla yasama hakkimi elimden nasil alirlar bunu anlayamiyorum dogrusu. bana oglumu vermeme ihtimali bile korkunc. peki babasi ile anlassam turkiyeye oglumla gitmeme o bise demese velayetinide bana devretse -ki bu arada turkiyede ailemin evi var babamin emekli maasi var- yani butcemizde yeterli turkiyede yasamak icin. bu kosullarda sansim olmaz mi esimin ailesi tarafindan cok magdur edildim onlar engellemek istiyor oglumun alip gitmemi. babasida ailesine bise diyemiyor hem istediginde gorebilir turkiyeye gelip. peki baba ogluna nafaka verme zorunlulugu varmi ve bende istesem ne kosullarda neye gore tazminat alabilirim tsk ederim.