Mesajı Okuyun
Old 25-05-2020, 01:28   #1
Konuk

Varsayılan Eşim bize bakmıyor, ekonomik sıkıntı içindeyiz..

Sayın yetkili iyi çalışmalar Hayırlı bayramlar
Size İstanbul Esenler'den yazıyorum. Esim yıllardır düzenli bir işi yok,pazarlarda bir arkadaşının yanında yovmiyeci olarak tayt satarak geçimimizi sağlıyordu.Bu süreç başladığından beri pazarlar kapalı boş gelirimiz yok.Yaklasik 3 ay önce beni başka bir kadınla beni aldattı.Ben yinede çocuklarım için affettim. 16 yaşında beni kaçırdı 3 çocuğumuz var yaşı geçtiği için iş bulamiyor ve huzursuzluk cikariyor. en ufak bi tartişmada beni evden kovuyor.Geçen hafta kavga ettik çalışmaması yuzunden evi terk etti,3 tane çocuğumuz var,kaynlarim la aynı binada oturuyoruz. Kayı babam ve eşim beni evden kovuyor.Kayinbabam Ahmet ,,,, amasyadan arayarak evden gitmezsem gelip beni sokağa atacağını söylüyor.Ailem Kayseri'de giriş çıkış yasağı var,annem zatürre,babam kuah hastası.Ne yapacağımı şaşırdım.Korkuyorum.Esim kız kardeşi Fatma ..... aracılığı ile beni tehdit ediyor.Evden gitmezsem ćok kötü şeyler olacak diyor. onun evinde kalıyor.Çalişmiyorum,Maddi durumum hiç iyi değil,yardım kartları eşimde eşim eve gelmiyor ve bize bakmıyor .sizden öncelikle hukuki yardım istiyorum.Bana bir yol gosterin