Mesajı Okuyun
Old 17-09-2012, 18:37   #43
vedatgurer

Varsayılan vakifbank meselesi

webden uyapa girdik, avukat olarak portal tamam. tubitak yazip turktrust ile imza olayi...
hala java eklentisi durdurlsun mu diye soruyor ama takmiyoruz. bunu explorereda sormuyor, chrome da soruyor. mecburen good old explorer again...
uyap editor ile de anlasiyoruz, burada da akis yazip, turktrust imzasi basiyoruz.

vakifbank hesabimizin bilumum sifreleri tamam, ama bir turlu buradan yukleme yapamadim gun boyunca..
barokarta kredi kartindan 100tl koyduk fazlayi almiyor.

ayrica parayi barokarttan alip portal bakiyesine eklemek lazimmis, onu da yapinca mazaret tamam oldu.

dava acmaya cesaret edebilirsem yine yazarim.

son tahlilde;

eski gunlerdeki gibi macerali bir program sekansi olmus durumda, ama zamanla daha kullanici dostu haline gelecektir. paranoya azaldikca javanin en son haliyle, browserlarin tumuyle, sistemlerin hepsiyle anlasacaktir. devlet isi oldugu icin tesvik eden bir kapitalist prensip yok arkasinda, daha hizli veya daha kullanisli yapayim diye bir kar elde etme olnagi saglanmadikca kohne devam eder, ama diger serbest alanlar ileri gittigi icin, zorunlu olarak ceker yanina getirir. sonucta, ben meslege basladiigmda pelur kagidi ile yazıyorduk:-)

herkese kolay gelsin, bugune kadar kullanmamak icin inat ediyor ve duzelmesini bekliordum, bu kadar olmus, yetinecegiz artik...

av vedat gurer