Mesajı Okuyun
Old 06-01-2012, 08:20   #35
Napoliten

Yazılan bazı şeyleri hayretle okuyorum. Özellikle önleme görevi ile alakalı kısmı. Bu mantıkla şu da bir önlemedir. Evinizden çıktığınız an güvenlik güçleri sizi arayabilir, daha sorunu Avm kapısına gelmeden çözebilir, bulamazsa da buyrun devam edin der önleme görevini yapmış olur. Amaç aynı önleme görevi; iki durumda da mesleğinizi yapmıyorsunuz buna da itiraz etmez kimse sanırım hepimizin güvenliği için bu şart!!!

Ortada bir kanun var ve bu kanun sırf Avm kapısı için konulmuş bir kanun değil genel bir kanun ve Avm kapıları bu kanunun uygulandığı yerlerden sadece birisi. Günün birinde güvenlik güçlerinin aleyhine bir dava aldığınızda aynı güvenlik güçleri mesleğinizi yapmazken! sizin üzerinizde sürekli önleme görevini yapmak isterse şaşırmayın. Bu da size büyük bir baskı olacaktır.

Ayrıca şuda son derece yanlış bir yaklaşım mesleğimi yaparken üstüm aranmasın. Bunu kime niye ispatlayasınız bir güvenlik görevlisi üzerinizi aramak istediğinde mesleğimi yapıyorum mu diyeceksiniz, size hadi ordan dediğinde bunu ispatlamaya mı çalışacaksınız. Bazı şeyleri biraz geniş düşünmekte fayda var verdiğiniz ufak ödünler başınıza daha sonra çok sorunlar açabilir.