Mesajı Okuyun
Old 23-08-2011, 12:00   #3
Konukmelike

Varsayılan taciz

yasal yollara başvurmayı bende istiyorum, ancak bu durumu ıspatlayamama gibi bir ihtimalde var. kızımı bir çocuk psikiyatristine götürüp, olanları, şüphelerimi anlattım. psikiyatrist bir kerelik göörüşmeyle bir kanaate varamayacaklarını, en az bir hafta çocukla hergün görüşülmesi gerektiğini söyüyor. doktor bu süreci beklemeyip çocuğu adli tıpa götürmemi öneriyor. ancak bu durumda olay yasallaşırsa ve adli tıp muayenesinden bir sonuç çıkmazsa ben yasal olarak yükümlülük altında kalırmıyım. adli tıpa gidince bu durum ben savcılığa dilekçe vermediğim sürece hastanedemi kalır, yoksa hastane kanalıyla savcılığa bildirilirmi??? sonuçta bir şey çıkmaz ve olay savcılığa giderse ben suçlu durumunda kalırım, eşim bana iftiradan dolayı dava açabilir???
birde şunu öğrenmek istiyorum eşim suçlu bulunursa alacağı ceza ne olur. eşim hakkında velayetten men davası açabilirmiyim. açıkcası süphelerim doğru çıkarsa ben o adamın kızımı ömür boyunca bir daha hiç görmemesini, yasalarında onu bundan men etmesini isterim.
sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim...