Mesajı Okuyun
Old 20-06-2014, 21:41   #1
Konuk

Varsayılan Eşim bebeğimle yaşadığımız evin su, elektrik ve doğalgazını kapattırdı ne yapmalıyım??

Eşimle mutlu bir evliliğimiz olduğunu düşünürken birden 3 ay önce gelip boşanmak istediğini söyledi. 17 aylık bir çocuğumuz var. Ben henüz şoku atlamadım ve eşimi seviyorum boşanmak istemiyorum. Aylardır beni boşanmak için zorluyor, eve gelmiyor, ara sıra küçük meblalarda para bırakıyordu. Bugün işten izin aldığını, ev tuttuğunu benimde ortak oturduğumuz kira evinden çocuğumu alıp çıkıp gitmemi istedi. Ama önce onunla adliyeye gidip boşanma dilekçesi verecekmişim.

Akşam geldiğinde doğal gazı, suyu ve elektriği kapattığını söyledi. Yani en geç pazartesi ya da salı günü kesilecek hepsi. Benim bebeğim var. Ne yapacağımı bilemiyorum. Çok üzgünüm. Yapmam gereken bu durumu tespit ettirmek midir? Tekrar ödemesini, suyumuzu elektriğimizi açtırmasını sağlayabilir miyim? Bana hafta sonu yardım edeyim eşyalarını toplayalım nakliyeni vereyim taşın git burdan diyor. Lütfen yol gösterirseniz çok sevinirim.