Mesajı Okuyun
Old 18-12-2010, 09:51   #24
eser_29

Neden akıllara bu gelmesin ki ?

Benim baro başkanım kendince avukatların ve mesleğin derdi diyerek kendisini ekranlarda partlatıyor ve cep telefonlarımıza bilgi mesajı adı altında "falanca kanal'da filanca programa katılacağım, bilginize." diyerek baro imkanları ile kendi reklamını yapıyor ise insanlarda bu kaygının olması doğal değil mi ?

Baro seçimleri süresince avukatların mesleki ihtiyaç hasıl olması durumunda kullanılması için vermiş olduğu irtibat numaralarına amerikan "buldog" tarzı kapitalist reklam taktikleri ile sürekli taciz eder gibi mesaj gönderilmesi mesleki kaygılardan ötürü müydü ? Şüphesiz bir tekimiz bile "evet" demeyecek.

Bir adaya ve şu anki başkana "bana mesaj atmayın,istemiyorum" denildiğinde karşılık olarak taciz edilmeme isteğiniz olumlu karşılanmıyorsa bu kaygı sürüp gidecektir.

Adminimiz kusura bakmasın ama evet insanlar önce şu işi halletsinlerde sonra bunu temizlerler diyorlar ve bana göre demelilerde. Zira eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz. İnsanlarda x konusundaki eğrilikleri bildiklerinden y'de de aynı eğriliğin devam edeceğini öngörebiliyorlar.