Mesajı Okuyun
Old 14-04-2003, 18:38   #196
ege

Bugünlerde kendim için çay içmeye bile zamanım yokmuş meğer yeni farkettim.

Ama gülümseten çook felsefi olaylarla da karşı karşıyayız) yorum sizin sevgiler

-----------------------------------------------------------------------------
sahne : bir tavuk, bir yol, tavuk karşıdan karşıya geçmektedir...
soru : tavuk neden karşıdan karşıya geçiyor ?

RENÉ DESCARTES :Karşıya geçmek için.

PLATON : Kendisi için. çünkü diğer yanda gerçek var.

ARISTOTE : Tavuğun doğasında vardır.

KARL MARX : Tarihsel olarak kaçınılmaz olduğundan.

CAPITAINE JAMES T. KIRK :kimsenin gitmediği, görmediği yerleri keşfetmek için.

HIPPOCRATE : pankreasındaki bir fazla salgı yüzünden.

MARTIN LUTHER KING JR. : tavukların yoldan serbestçe geçebilmelerine dair bir vizyonum var.

MOISE : Ve tanrı tavuga karşıya geç dedi, tavuk da geçti.

RICHARD NIXON : Tavuk karşıya geçmiyor, tekrarlıyorum tavuk asla karşıya geçmiyor.

NICOLAS MACHIAVEL : Burada önemli olan tavuğun geçişidir, nedenleriini irdelemeye gerek yoktur.

SIGMUND FREUD : Tavugun karşıya geçişindeki nedeni araştırmanızın kökeninde bastırılmış cinsel duygularınız yatıyor.

BILL GATES : Pek yakında Tavuk 2003 adlı işletim sistemini lanse edeceğiz, çok büyük yeniliklere hazırlanın.

BOUDDHA :Bu soruyu soran, benliğinizdeki tavuk yanınızdır.

GALILEE : Geçmiyor deseniz de tavuk karşıya geçiyor..

ERIC CANTONA :Tavuk özgürdür, istediği yoldan karşıya geçebilir.

CHARLES DE GAULLE :Tavuk yolu geçiyor olabilir, ama henüz otoyolu geçmiş değil !

KILISE YETKILISI :cevap sizde, ama bilmiyorsunuz, öğrenmek isterseniz 1500 dolar bağış yapın size anlatalım.

BILL CLINTON : Anayasa üzerine yemin ederim ki tavukla aramda hiçbirşey geçmemiştir.

EINSTEIN : Tavuk mu karşıya geçiyor, yol mu tavuğun altında kayıyor, tamamen izafidir.

BELEDIYE BASIN DANISMANI : Tavuk henüz karşıya geçmemiştir, belediyemiz bu konuda tüm gücüyle çalışmaktadır.

FOREST GUMP : koş tavukcuk koş !!!

STALINE : Tavuk da olaya şahit olanlar da idam edilmeli, bu konu da böylece netleştirilmiş olur.

GEORGE W. BUSH : Tavugun yolu geçmesi, birleşmiş milletlerin bu konudaki ihmali ve duyarsızlığı yüzünden demokrasiye ve insan haklarına karşı bir eylemdir..
Bu da uzun süredir düşündüğümüz gibi, bu yolu bombalamamız ve barışı sağlamamızın gereğine işarettir.
bu nedenle ordumuz o bölgedeki tüm tavuk çiftliklerini bombalama kararı almıştır, demokrasi ve özgürlük adına bunu yapmak şarttır.,
daha sonra tüm bölge ve çitflikler batı medeniyetinin normlarına uygun olarak tekrar inşa edilecek,
finansmanı da daha sonra 30 yıl boyunca tüm üretimi kontrol edecek olan barış gücümüz sağlayacaktır..
Bu yeni özgürlük ülkesinde karşıya geçmek isteyen tüm tavuklara ders olsun, tanrı amerika birleşik devletlerini korusun
----------------------------------------------
teşekkürler "soysal"