Mesajı Okuyun
Old 25-08-2006, 20:53   #1
onur_k

Varsayılan 30 Ağustos ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

"BÜYÜK ŞEYLERİ ,BÜYÜK MİLLETLER YAPAR!"
GAZİ M. KEMAL ATATÜRK
Öncelikle şunu büyük bir gururla belirtmek isterim ki;ÇANAKKALE'de,İNÖNÜ'de,SAKARYA'da,insanlık tarihinin her karesinde
vatanı,milleti,bayrağı,dini,haysiyeti,ve ülküsü için mücadele eden,
gerektiğinde bu uğurda çarpışan ve yine bu uğurda "Şehadetlik Merte-
besine" ulaşmayı Yüce ALLAH'a borç bilen AZİZ ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ;VATAN SİZE MİNNETTARDIR!
Hepinizi rahmetle ve sayğıyla anıyoruz.
"TÜRK Milleti karekteri yüksektir.TÜRK Milleti çalışkandır.TÜRK Milleti zekidir..." diyen ULU ÖNDER'in de belirttiği gibi bu millet şanlı tarihinde birçok dahi ve kahraman yetiştirmiş ve insanlık tarine armağan etmiştir.Hiç şüphesizki bunlar içinde yeri-belki de hiçbir zaman dolduru-
lamayacak-en önemli şahsiyetlerden biri de yukarıda sözünü alıntı olarak verdiğim GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'tür.
Her yıl büyük bir coşkuyla kutladığımız ve ilelebet de coşkuyla kutlayacağımız 30 ağustos Zafer Bayramımız münasebetiyle, çok zor şartlar altında, çok büyük güç orantısızlıklarına rağmen yılmadan,usanmadan emperyalist devletlere, bununla birlikte çürümüş,
kokuşmuş,soysuzlaşmış köhne düzene ve onun yandaşlarına karşı mücadele eden başta ULU ÖNDERİMİZİ ve KUVA-İ MİLLİYE şehidlerimizi
ayrıca anmak istiyorum.Rahat Uyuyun!
Sizlerden bize miras kalan VATAN VE MİLLET, DİN VE BAYRAK sevdasıyla bu vatanı,bu milleti ebediyyen koruyacağız,güçlendireceğiz ve yükselteceğiz,AY-YILDIZLI ŞANLI BAYRAĞIMIZI da daima bu göklerde dalgalandıracağız.Bundan hiç şüpheniz olmasın.
Yüzyıl önce pis emellerini gerçekleştirememenin acısıyla,vurduğumuz kocaman tokatın etkisiyle kendini kolay kolay toparlayamayan batı şimdi aynı pis emellerini yeniden hayata geçirme çabası içinde ama başaramayacak.!Yıllardır besledikleri terör örğütüyle(duyduğum kadarıyla dünyada 144 ülke desteklemekte)bileğimizi bükemeyenler 3 yıl önce Irak'a TSK'nın gönderilmesine izin vermeyen(TBMM'den geçmeyen) tezkereyle de bizi oyuna getiremediler.Şimdi de Lübnan'a asker gönderilmesini istiyorlar.Umarım sağduyulu milletvekillerimiz,siyasetçilerimiz bu oyunu da başlamadan bozarlar.Çünkü batı bizi Lübnan'a barış gücü adı altında götürüp HİZBULLAH denilen aslında "İran Devrim Muhafızları"ndan oluşan (Türkiye'den Lübnan'a giden İranlı özel havayolu şirketlerine ait uçaklarda yakalanan İran askerleri bunun kanıtıdır.) "Şii" gruplarla MEHMETCİĞİ çatışma içine sürüklenip TÜRK-İRAN ilişkilerinin altüst olmasına ve hatta daha kötüsü muhtemel TÜRKİYE-İRAN savaşının ortaya çıkmasına neden olacaktır.Bu da adım adım Büyük Orta Doğu Projesinin hayata geçirilmesi demektir.
Bu gün SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN yaptığı açıklama çok sevindiriciydi.Son derece önemli açıklamasıyla ve değindiği konulardaki haklılığımızla batıya çok güzel bir mesaj ilettiğine inanıyorum.Ve Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bu oyuna da gelmeyeceğiz.
ULU ÖNDERİMİZ VE ŞEHİTLERİMİZ sizler gibi cesuruz,zekiyiz,çalışkanız.
Yüksek amaçlar uğruna sizler gibi ölmesini biliriz.
Çünkü TÜRK HALKI, yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklali yaşamanın gereği olarak düşünmüş bir milletin kahraman evlatlarıdır.Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır,yaşayamaz ve yaşamayacaktır......