Mesajı Okuyun
Old 17-05-2006, 19:40   #13
irfan AYDIN

Varsayılan Hedef Danıştay Değil Devlet

Bilindiği üzere Devletimiz,YASAMA,YARGI VE YÜRÜTME OLMAK ÜZERE üç temel unsurdan oluşur.Bu unsurlardan herhangi birinin yok edilmesi DEVLETİN ORTADAN KALDIRILMASI anlamına gelir. Uzuvlarından herhangi birini kaybeden DEVLETİN işlevini yapması mümkün değildir.
Aylardır,vatandaşımızın mal ve can güvenliği olmadığı herkes tarafından haykırılmasına karşın, MAALESEF Devletin koruma gücü emrine verilmiş olan idarenin yetkililerce ciddi herhangi bir önlem alınmamıştır.Bu durumdan cesaret alan VATAN haini ya da hainleri, bu defa DEVLETİMİZİN üç temel direğinden biri olan YARGIYI hedef almış ve YÜCE DANIŞTAYIN YÜCE HAKİMLERİNE görevleri başında saldırmışlardır.Bu saldırının amacı Devletin yok edilmesi değil de nedir?
Acımız büyüktür.Bu saldırı da değerli dostum,saygıdeğer hemşehrim büyük insan Vali ve DANIŞTAY ÜYESİ Sayın Mustafa YÜCEL ÖZBİLGİN Beyefendiyi şehit vermiş bulunmaktayız.Kendisine Cenabı Allahtan rahmet,kederli Ailesine ve tüm İdari Yargı Mensuplarına başsağlığı diliyor acılarını paylaşıyorum.Yine bu saldırıda İdari Yagının Zirvesinde yer alan Sayın Mustafa BİRDEN, Sayın Ayfer ÖZDEMİR ve Sayın Ayla GÜNENÇ başta olmak üzere birçok meslekdaşımız AĞIR ŞEKİLDE YARALANMIŞLARDIR. Kendilerine acil şifalar dilyorum.Yakınlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Şurası ASLA UNUTULMAMALIDIR Kİ BU VATAN, BU DEVLET SAHİPSİZ EĞİLDİR.YURDUNU,MİLLETİNİ SEVEN VE ÇOCUKLARININ GELECEĞİNİ GÜVENCE ALTINA ALMAK İSTEYEN HER TURK VATANDAŞI,GEÇ KALMADAN ELE ELE GÖNÜLGÖNÜLE VERİP KENETLENMELİ VE BU SOYSUZLUĞA BİR SON VERMELİYİZ.ÇARE ATATÜRK İLKELERİNDEDİR.REHBER ATATÜRKÜN GENÇLİĞE HİTABESİDİR.
VATANI, MİLLETİ VE İLKELERİ UĞRUNA ŞEHİT DÜŞMÜŞ OLAN YÜCE İNSAN MUSTAFA YÜCEL ÖZBİLGİN Beyefendi,Ruhun ŞAD,Mekanın cennet olsun Vatan Sana Minnettardır. MESLEKDAŞLARIN BAŞTA OLMAK ÜZERE BU MİLLET SENİ ASLA UNUTMAYACAKTIR.
AZİZ HATIRAN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.
Emekli İdari Yargı Hakimi İrfan AYDIN.