Mesajı Okuyun
Old 10-08-2015, 14:56   #1
Konuk 20

Varsayılan 1. 5 yıldır evliyim fakat hala bakireyim

Merhabalar öncelikle.eşimle 1,5 yıldır evliyiz fakat hala bakireyim.eşimin bir kaç kez denemelerine rağmen bu cinsel birliktelik gerçekleşemedi.bunun verdiği psikolojinin etkisiyle eşim bana saldırgan hakaret dolu tamamen onuruma yönelik sözler sarfetmeye başladı. Başkalarıyla daha önceki birlikteliklerinden ve şu an hayatında başka birinin oldugundan bu kişinin kendisinden yaşça büyük dul bir bayanla olduğundan, eşimin ailesinin bu bayanı uygun görmediği için evlenemediğinden bu bayanla evlenebilmesi için basamak olarak kullanılacak birine ihtiyac duydugundan bahsederek o kişinin de ben oldugumu söylüyor.aynı şehirde çalıştığımız için tayin durumum olmadığı için aynı evde yaşıyoruz.Sürekli aileme ve bana hakaret dolu sözler sarfetmeye benim dış görünüşüme alaycı bir tavırla yaklaşmaya devam ediyor.bu görüştüğü bayan benim görebileceğim sanal hesaplardan bana onur kırıcı sözler sarfediyor sürekli telefonda whatsapp bölümünden sürekli yakışıyorlar.ve whatsapp nasılsa incelenmiypr diyerek benimle dalga geçiyor.bu bayanla eşim iş birliği içinde .evdeki tüm konulardan bayanın haberi oluyor bayan beni bu konulardan bezdirmeye çalışıyor.tam bir psikolojik baskı içindeyim.eşim Bana elimdeki paramı düğünde takılan ziynet eşyalarımı almadan ben dava açarsam bana iftira atacağını ailemi rezil edeceğini söylüyor .ben ikamet ettiğim yerde değil ailemin yanında dava mı acmak istiyorum.bu mümkün mü? Düğünümde takılan ziynet eşyalarımın bir kısmından alarak kendilerine düşen eşya borçlarını ödediler.Ziynet eşyaların işte bu kadar deyip bir kısmını düğün sonrasında bana verdiler düğün videolarını ortadan kaldırdılar . Bu konuda ne yapabilirim.birde can güvenliğimden endişe ediyorum bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim.onuruma yönelik hakaretlerinden dolayı tazminat davası açmak istiyorum ne yapabilirim?