Mesajı Okuyun
Old 09-01-2010, 12:44   #77
Av.Ömer U.L

Alıntı:
Yazan cunapiedra
öncelikle yardımcı olduğunuz size tesekkur ederim.Benim aklıma takılan durum aslında son sınavın sorularının formatı hakkında;gecen seneki sınavlar gibi uzun uzun sorular yerine artık daha kısa soru ve cevaplı sıklardan olusmustu.bu yuzden justıce soru bankasının soruları genellıkle uzun soru ve cevaplı bunun için kıtapların kendını yenılemesı gerektıgını düşünüyorum. yada ne yapmamız gerekiyor
Son sınav soru olarak değil ama kolaylık bakımından çok şaşırtıcıydı.Ben bile hemen hemen 6 7 ay sınava çalışmamama rağmen çıkan sorulara baktığımda çok kolay geldi.Sadece şunu söyleyim çıkmış soruları topla 2005 ten itibarenler ösym nin sitesinde var ondan öncekiler içinde çıkmış soru kitabını al ve de çıkmış soru ekseninde çalış.Dediğin gibi justice soruların çoğunu ayrıntı olarak almış ama yine de çözmekte fayda var.Çünkü o kitapta çıkmış sorular da yer alıyor.Ancak tekrar ediyorum çıkmış soru eksenli çalış.Ösym dönüp dönüp aynı şeyleri soruyor.Aslında zor bir sınav değil sadece sabır ve emek istiyor.Yüce ALLAH yardımcın olsun.İNŞALLAH kazanırsın.