Mesajı Okuyun
Old 28-02-2012, 21:10   #1
veysel ayyıldız

Varsayılan dr. amelıyatı yarıda bıraktı

sol dızımde menıkus yırtıgı tanısı ıle bı hastaneye basvurdum . basıt bı amelıyat dedıler hıc bı acıklama yapmadan su gun gel amelıyat edelım dedı. aklımda soru ısaretı kalmasın dıye baska hastanelere de gıttım 5 hastaneden 4 aynı kaanatta fakat son gıttıgım özl bı hastanedekı dokor dızımde menuskus yırtıgının dısında bant da kopuk + dızı besleyen zarın sureklı sıvı urettıgı gerı ememedıgı ondan bı doku alınıarak ona gore bı tedavı uygulanacagı+ 10 seans fızık tedavı uyguladıktan sonra %60 duzelebılecegını soyledı yanlız ozel bı hastane oldugu ıcın ssk dısında + ucret odememı ıstedıler karsılıyamadıgım ıcın devlete aıt bı hastanede baska bı dr ıle gorustum kendısıne daha once özel hastanede kı doktorun dedıklerını anlattım bana 2 . sınıf bı yırtık oldugunu basıt bı amelıyatla duzelebılecegını soyledı . daha sonra bana 3 gun sonrasına amelıyat gunu verdı bende butun hazırlıklarımı yaparak dedıgı tarıh ve saatte amelıyata gıttım aynı gun ıcersınde benı amelıyata aldı . amelıyat basladıktan 10 yada 15 dk sonra ben grıp oldum bu amelıyata devam edemıyecem baska bı dr cagırdım o gelıp senın amelıyatına devam edecek dedı ve baska bı amelıyatta olan yan odadakı baska bı ortapedı dr rıca ıle cagırdı . gelen dr bıraz ugrastıktan sonra ben bu amelıyat ıcın hazırlıklı degılım hastayı kapatın taburcu edın ılerı bı tarıh e gun verın o zaman amelıyatını yapalım dıyerek benı amelıyattan cıkardılar . bende ıl saglık mudurlugune + sacvılıga suc duyrusunda bulundum su an agrılarım %100 arttı cektıgım acı 2 katlandı hastaneye gıtmeye korkuyorum .cunkı su an gıttıgım ortepedı dr. una neden oldugunu soyledıgımde bana bakıs acısı degıserek su an bısey yapamam dıyerek agrı kesıcı ıle yolluyorlar. ben nerde nasıl tedavı olacam . tazmınat davası acmalımıyım bı yol gosterırsenız cok sevınecem sımdıde emegınıze tesekkur ederım .