Mesajı Okuyun
Old 20-04-2006, 09:41   #25
NİLGÜN SEYMEN

İnceleme Makale kesmenin tedavisi var mı?

Bende bu hastalık bir buçuk yıl önce başladı..önce ramazan aylarında dini makaleleri yerlerde sürüklenmemesi gibi zarif bir koruma duygusu ile başladım.
sn .SÜLEYMAN ATEŞ'in mükemmel ötesi nezih yazılarını dosyalamak..!!ardından daha fazlası ...daha fazlası..!..derken işin içinden çıkamayacak halde //-tütün gibi- sardı bu makale kesme hastalığı..!!
Gazeteler benim elimden çıktıktan sonra..,Sakarya Muharebesi'ne uğramışcasına un ufak olup parçalanıyor..
Tabi bu işten en büyük şikayetçi ise <spor sayfalarının kadledilmesinden çılgına dönen > eşim ve oğlum oluyor..
..Demokrasilerde çareler tükenmez.............................!
-Sesleri kesilsin diye..onların gazetesini ayrı alıyorum..ve o gazeteyi asla katletmiyorum..evdeki kavgaların önünü kestim ama yine de benim çok ciddi tam teşekküllü bir psikyatr kliniğinde muayene olmam gerekliliği konusunda İDDALAR tükenmiş değil evde....?..
Ben de şunu söylüyorum..asıl hasta sizsiniz..onca emek ve efor sarfedilen o güzelim MAKALELER..!! hiç okunmadan//- görmezden gelinerek -çöpe atılır mı hiç..
Beni okuyan ilim irfan sahibi bir uzman varsa ..ya da aynı hastalığı paylaştığım birileri..paslaşalım lütfen..<SİZE BİR KOLİ MAKALE GÖNDEREBİLİRİM..>
Kimbilir belki aramızda -MAKALE KESENLER DERNEĞİ -falan da kurabiliriz..ne dersiniz?..
En azından bu bir psikolojik travma mıdır ?..
Tek beni mi buldu bu saplantı..?
Ben bu SORULARIMA.. acilen yanıt aramaktayım..
katılımlarınızı bekliyorum..!

******************************** sonsuz sevgiler..
nil./20.nisan.2006./perşembe