Mesajı Okuyun
Old 04-04-2012, 10:30   #1
Konuk

Varsayılan icra için ne yapabilirim

eşimle yaklaşık dört yıldır ayrıyız boşanma davasın ilk o açtı ve red kararı verildi. bu ara ben ziynet davası açtım ve kazandım eşim ödemiyor eşim esnaf dükkanına ortak fakat resmiyette b ortaklık söz konusu değil şahitler ve birde ortağı ile beraber başka bir dükkana devren aldılar ve o senedler var elimde ortağı her ne kadar da benim ortağım değil sadece bana kefil oldu dese de isimler kefil hanesinde yazılı değil ve şahitler de var ortaklığını ispat için şimdi avukatım o dükkana icra için dava açmamız gerektiğini söylüyor bu deliller dahilinde davayı kazanabilir miyiz dükkandada çok madde değğer bi şey yok birdi şimdi sigortasını durdurmuş işten çıktım süsü veriyor ne yapmalıyım
2 . bir sorum daha var yaklaşık dört yıldır aynı miktar 100 bana 100 çocuk için nafaka ödüyor dava açmadan (çünkü madden kötü durumdayım yaklaışk 1.500 lira ile davaya bakıyor avukat)dilekçe ile nafaka yükselir mi ne kadar yükselir 100 lira takdir edersiniz ki çok az miktar şimdi hiç ben 100 lira nafaka alıyorum diyen duymuyorum bu dilekçenin benim için masrafı ne olur şimdiden cevaplarınız için teşekkürler