Mesajı Okuyun
Old 02-01-2007, 16:07   #16
calikusu_kamuran

Oku takarsın yaya...Çekip salarsın ipi...Bir istekle çıkar hedeften...en iyi atışımı yapmışım ben gerisi Okun işi...hedefi ya vurur ya vurmaz.

Müvekkilin değil de dava kendi davamız olsaydı yine de yalan söylerdik...Çünkü KENDİ AMAÇLARIMIZ İÇİN DAHA ÇOK SAVAŞIR DAHA ÇOK YALAN SÖYLERİZ....Biz avukatlar(ben henüz stajerim) BELKİ EN USTA ŞEKİLDE KENDİMİZİ DE KANDIRABİLİYORUZ...iyi ve kötü bir mücadele halindedir...ve kötüyü de yaşatanlar olacaktır elbet...Önemli olan kendimizi kandırmamaktır...YALANCIYSAN evet yalan söylüyorum...diyebileceksin arkadaş...yok bu durum seni rahatsız ediyorsa daha az kazanmayı kabulleneceksin...ötesi ne ki...SANMA Kİ DAVACI KENDİN OLSAYDIN YALAN SÖYLEMEYECEKTİN...Ama şunu söyleyim...Davayı kazanma durumunda daha yüksek vekalet ücretiyle anlaşanlar varsa sanırım daha çok yalan söylerler...MENFAAT ARTTIKÇA YALANDA MI ARTIYOR NEDİR?............................................ .................SONUÇ: Aklımızdaki ütopya toplumda insanların YÜZDE 90"I YALANCILARDAN OLUŞUYORSA...YÜZDE 10"A ÇALIŞAN AVUKAT SANIRIM SİNEK AVLAR..........valla ben şunu da biliyorum KAZANILMAYACAK BAŞTAN KAYIP DAVAYI KAZANIRIZ DİYE MÜVEKKİLİNİ BİLEREK KANDIRAN AVUKATLAR YOK MU BU DÜNYADA...ELBET MÜVEKKİL BİLMİYOR AMA KENDİSİ BİLİYOR...............kimbilir hasta olmayan bir elitten kişiye hastasın diyerek uzun süre elinde tutan doktorlar bile vardır HAYATTA...senin böbrek ameliyatına ihtiyacın var deyip yalnızca deri üstüne neşter atan sonra dikiş atan cerrahlar bile vardır kim bilir............................................. .........ADALET ANCAK KUVVETTEN GÜÇ ALIR. Adaletsize eli uzanmayan kuvvet, adalete kapı açamaz... BABA,HAKSIZ OLAN OĞULUNA HAKLISIN OĞUL DEDİĞİ BİR ZAMANDAYIZ.

YÜZDE 10 YALANCILARDAN OLUŞAN BİR TOPLUM İÇİNDE AVUKATLIK YAPMAMIZ DİLEĞİYLE...ÇÜNKÜ BU SAYADE YANLIŞ AVUKATLARIN SAYISI DA ZATEN AZALIR....