Mesajı Okuyun
Old 30-11-2008, 18:41   #10
Konuk

zaten psikologla görüşme kararı alındı ve çocuklar görüştürüldü, karar sonucu olarak büyük olan oğlumda anneye karşı iyi sıcak olduğu ama küçük kızın anneyle daha çok zaman geçirmesi gerektiğini, anneye sıcak olmadığı psikolojisinin bozuk olduğu, o yüzden anneye daha çok ihtiyacı olduğu yazıyor buda mahkemeye sunuldu, benim mahkemeyi kazanacağımı sölüyorlar, ben yinede tedirginim bu konuda, psikolog kararı benimle daha çok görüşmesinden yana, çocuklarımı aramadığımı yalanladım ve ispatladım, her şey benim adıma iyi ama ben tedirginim ve şu an tek istediğim bu dava bittikten sonrada bu problemleri yaşamamak, zira velayet davası açmamda pek mümkün değil eski eşimin maddi durumu çok iyi benimki ise 3 çocukla ve şu andada hamileyim 4. olucağı için pek iç açıcı değil, eski eşime velayet davası açmayı düşündüğümü söledim böle olmasın herşeyi zorlaştırıyosun dedim, bana gelen cevap sen velayet davası açtığın taktirde ya sen ölürsün ya ben, benim şu an tek istediğim bu davayı kazanmak ve dava sonrası çocuklarımı rahat bir şekilde görmek. umarım mümkün olur bu konuda tedirginim. teşekkürler.