Mesajı Okuyun
Old 14-09-2012, 22:56   #39
vedatgurer

Varsayılan devam 1...

neyse sona geldik.. bu is olmayacak bu gece.

uyap editor v.300 ayri bir directryye sorunsuz yuklendi, eskisi sokulmek bilmiyor, artiklar birakiyor iceride... baska bir zaman temzileyecegim artik.

uyap editoru ac, imza kutuphanelerinden turkturst ve simens yazani sec, artik baskasini secmeyecegim bundan sonra.. sincap11 gibi birsey yaziyor her nedense bayiliyorlar boyle harf kombinasyonlarina bu tipler..

karti sok..
isik yandi ama sesler de bir gariplik var.. pc begenmedi.
sistem, aygit, hmmmm.. driver var, altinda yine sari soru isareti..

neyse editore devam, belki yer... yok: kart okuyucunuzda sertifika bulunmadi, kart dogru takilmamis olabilir veya icinde sertifika bulunmuyor olabilir ..
neyseki sadece 2 secenek var..

artik gerisi, bunu ufak odalarindan cikmadan ve uygulanmasi konusunda en ufak bir fikir sahibi olmadan yazanlar cumartesi gunu aciklar mi? ogrenmeye kaldi..

yatmaya gidiyordum, dur yahu,
son bir sey daha, bir umut, belki atladiydik... yahu aksamdan beri bu isleri bir yanda palmayi acmadan yapiyoruz!! ac palmayi, guncellemeyi pas gec, hep soracak kaderinde var, kart bilgileri, gir sifreyi.. oturum ac...
ohhhh! oturum acildi ki, oturum kapat dugmesi aydinlandi..

aman hemen uyap kapat, bir daha tazesinden ac, sincap11, imzala!!! hassss... :-) yine ayni mesaj..
kart okuyucunuzda sertifika bulunmadi, kart dogru takilmamis olabilir veya icinde sertifika bulunmuyor olabilir ..
haydi len... palma var diyor, oturum aciyor, sen kimsin? hayret ki windows da buna paralel davraniyor, akilli kartin surucusu yok diyor, ve bulamiyor.

23.45de konu kapanmistir. birinci gunku tum girisimler basarisiz. bir suru sey ogrendim. cok analari babalari rahmetle andim.

son dakikada haydi palma acikken kart bilgileri de neymis tuslayalim... yuh!!! hata 225, kart okunamadi.. temasta da sorun mu var yahut suresi mi var bu meretin, sifreyi de almiyor... bu cubuga guvenip dava acmayi sakin ola da son dakikalara birakmayin!! bence gunun en onemli dersi budur!!! unreliable ama bir yerleri milli biryerleri yabanci, bir hybrid teknoloji!!!