Mesajı Okuyun
Old 27-09-2019, 13:39   #4
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
ilk gittiğim hastaneden belimde sırtımda boynumda fıtık başlangıçları olmasına rağmen sağlam olarak almıştım raporu fakat işyeri hekimi tarafından elendim ilsağlık müdürlüğüne itirazda bulundum avrupa yakasında oturmama rağmen bana anadolu yakasında bi hakem heyeti hastanesi çıktı muayene olduğum beyin cerrahı sebebini anlamadığım bi şekilde bana ve benim gibi sağlık kurulu hastalarına zorluklar çıkarmış belimde kırık olduğunu idda ederek beni eledi bir hafta önceki muayene sırasında bana sağlam yazdığını hayırlı olsun dedi tebrik etti fakat ben çıkınca odadn arkamdan çalışamaz yazmış çektirdiğim mr raporunda tarif kırık yönünde olmasına rağmen benimde bu raporla beraber mr cdmide değişik 11 değişik hastanedeki doktora gösterdim ısrarla sordum kırık varmı diye hiç biri kırık yok dedi ama beni rapordaki ibareye göre eledi sanırım hakkımı nasıl araraım nereye itirazda bulnabilirim yaklaşık bir hafta geçti doktordan şikayetçi olmak istiyorum ayrıca teşekkürler
--------------------------------------------------
Merhabalar.
Hakem hastane kararları kesin olmakla birlikte,konusunda uzman bir hukukcudan destek alarak İdare Mahkemesi'ne başvurarak iptal davası açabilir,yeni bir hastaneden heyet raporu almak için sevkinizi taleb edebilirsiniz.
Acil şifalar dileklerimle.