Mesajı Okuyun
Old 11-07-2011, 09:59   #4
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan pak
verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.oğlum 6 yaşında.eşimin hiçbirşahidiyok.ayrıca benim ne cep telefonum ne ev telefonum ne msnim var mektup falanda yok .hepsi 7 yıllık evliliğim boyunca kıskançlık yüzünden kısıtlandı ben bu işin içinde çıkamıyorum neye dayandıracak bu iddiasını bilmiyorum tek aklıma gelen ise yalancı şahit bunun bir prosedürü vardır herhalde herkesi şahit kabul etmezler.eşim ayrıca alkolik ve uyuşturucu madde kullanıyor.bunları ispatlayabilirmiyim örneğin kan ile.benim düzenli işimyok oğlumun velayeti beni korkutuyor

Sayın Katılımcı,

Boşanma davasında herkes şahit olarak gösterilebilir. Çok yakın akrabalar yeminsiz olarak dinlenir. Ve yine herkes iddiasını ispatlamak için her tür delilden yararlanabilir. Siz de mahkemeden, eşinizin madde bağımlılığını ispatta yasal her tür talepte bulunabilirsiniz.

Oğlunuzun velayeti hususunda ise, çocuğunuz fikri alınabilecek yaştadır. Sizinle yaşarken veya yaşarsa, maddi ve manevi travmaya maruz kalmamalıdır. Veya böyle bir tehlike içinde bulunmamalıdır. Babanın da velayet için uygun olmadığı sonucuna varılırsa, oğlunuz için vasi tayini yoluna gidilebilecektir.

Profesyonel destek alınız. Kahdem'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılar.