Mesajı Okuyun
Old 10-07-2006, 00:44   #47
Tiocfaidh

Alıntı:
Yazan PINAR YILMAZ
sayın tofieachi,bu hakaretleri size hiç yakıştıramadım.Roma hukuku kaldırılsın diyen her öğrenciyi tembellik ve kendini çalışmaktan imtina etmekle suçlayamazsınız.Bem o dersin sınavlarından 55 ve 100 alarak finalde geçtim.hiç de zorlanmadım.Ayrıca tembel bir öğrenci de değilim.Bütün bunlar Roma hukukunu gerekli bulmamı gerektirmez.İnsanların görüşlerine saygı duymalı,cevap verirken hakaret etmemelisiniz.Hukukçuluk saygı ile olur...!

Pınar hanım, yemin ederim sözlerimi üstünüze alınacağınız tahmin bile etmedim. Çünkü sözlerim hiçkimseye yönelik olmadığı gibi siz merkezli de değildi. Ben Türk gençliğinin içinde bulunduğu vahim durumu belirtmeye çalıştım, dediğim gibi bu ülkenin genç bir mensubu olarak en başta kendime batırdım iğneyi.

Bugün ikinci kez yanlış anlaşıldım, ama hakaret boyutunda yanlış anlaşılmam beni çok üzdü. Her şeye rağmen benim hatam olmalı, uykusuz bir halde yazıyorum bu yazıları, o yüzden kelimeleri seçerken çok yanlışlık yapmış olmalıyım. Bir kez daha yemin ederim ki yazıları yazarken size hakaret etmek aklımın ucundan bile geçmedi, yine de özür borcu olan benim. Her ne kadar hiç bir art niyetim olmasa da çok özür dilerim