Mesajı Okuyun
Old 08-10-2008, 12:43   #17
BurakALTIPARMAK

Alıntı:
Yazan Av.Selim Balku
Hakim Beyin açıklamalarından sonra birşey söylemenin yargılama olacağını düşünerekten yorumdan kaçınıyorum.

Ben Sayın Ege'nin bahsettiği tuvalet kapısının üstündeki yazıyı gördüm; yazı A4 kağıdına yazılmış ve üzerinde kimin tarafından yazıldığına dair bir ibare olmadığı gibi Adliye binasından sorumlu Cumhuriyet Savcılığının da mühürü yoktu ve hala yok galiba...

Şayet yazıda muhatap bulunmuş olsaydı yani resmi bir ilan olsaydı bu durumda tuvalette tartışan savcı beyi eleştirmezdim zira hak savunuculuğu yaptığını düşünebilirdim.

Bende sadece avukatlara ait bir tuvalete başkasının girmesinden rahatsızlık duyarım.(öyle bir tuvalet var mı bilmiyorum)

Belirli tuvaletlere girişleri sınırlandırırsak hijyeni sağlamanın daha kolay olabileceği düşüncesindeyim.

Fakat olayda bir kağıt parçasını kapıya yapıştırmışlar Savcı Bey bu yazıyı niye bu kadar ciddiye almış anlamadım.

Kolay Gelsin....

Evet İzmir Adliyesinde sadece Avukatların kullanımına has tuvalet bulunmaktadır. D1 blok 4.katta .. (nedense bu tartışma rahmetli Kemal Sunal'ın Kibar Feyzo daki repliğini hatırlattı )