Mesajı Okuyun
Old 18-10-2014, 09:09   #1
ELA MELİKE

Varsayılan Icra Ile Çocuk Alimi

Sayin Avukatlar Yardimlarinizi Rica Ediyorum.. Eski Eşime Karşi Benim Tekrar 6 Aylik Bir Koruma Kararim Çikti, Fakat Kizimin Bittiği Için Dün Icra Ile Almaya Geldiler. Kizim Gitmek Istemedi 2009 Doğumlu 5 Yaşinda Gelen Pedagog Ikna Edemedi Ve Zorla Getüreceğiz, Şimdi Ağlar Sonra Susar Dedi. fakat ben çocukta olsa zorla götürülemeyeceğini biliyorum fakat tek başıma bişey yapamadım..Icra Memuru Olacak Kişi Zorla Aldi Götürürken Çocuk Elimi Birakmadi Ağladi Bina Sakinleri Dişari Çikti Dedim Hakkimda Ne Işlem Yapacaksaniz Yapin Fakat Götürmeyin Bu Şekilde Yazik Çok Etkileniyor Icra Memuru Kolumu Bir Tuttu Sus Alacağiz Dedi Bileğimde Hala Pis Ellerinin Izi Var, Zorla Götürüldü.. Fakat Icra Memuru Bana Imza Falan Attirmadi. Tekrar Icra Memuru Ilemi Çocuğu Yarin Akşam Yani Pazar Akşami 6 Da Teslim Edecekler.. Ben Sordum Icra Memuru Hayir Dedi.. Sen Alacaksin Dedi. Zaten Soru Sorulmuyor.. Şimdi Icra Ile Alinan Çocuğun Icra Ile Teslim Edilmesi Gerekiyor Diye Biliyorum Öyle Mi ? Bu Konuda Yardimci Olabilirmisiniz ?