Mesajı Okuyun
Old 02-07-2007, 12:08   #96
suskun_juliette

Çok Güzel Hikayeler(Hatay'a Dair Olanlar)
Ayrıca Bir Ara Bi Sitede Yer Alan 'Önceki Yaşamınızda Kimdiniz?' Adlı Mini Bir Test Vardı,Uyguladım,
Sonuç Şu İdi:

*Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz.
(Ve Sanırım O Zaman Da Feministtim ,Erkek Olsam Bu Yanıt {Önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız} Beni Ürkütürdü)

*Bugünkü Orta İngiltere civarında bir yerlerde 875 civarında dogdunuz.
(Buna Rağmen Tam Manasıyla İngilizce BilmiyorumDoğuştan Biliyor Olmam Lazımdı Halbuki)

*Bir öğretmen, matematikçi veya jeologdunuz
(Öğretmen Seçeneğine İnanırım,Hep Öğretmen Olmak İstemişimdir.Matematik Seçeneğine Gelince:Hayatımın Birçoğunu Matematik Özürlü Olarak GeçirdimLiseden Sonra Kavrayabildim Bu İşi)))

*Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Böyle insanlar her zaman daima yeni olanla ilgilenmiştir. Değişikliği, özellikle sanat, müzik ve yemek pişirmede, hep sevdiniz.
(Buna Kesinlikle Doğru Derim)

*Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.
(Bu Sadece Benim Değil Hepimizin GöreviBence Her Enkarnasyonda Bu Olmalı Ki İnsanlar Kendilerini Sorgulayabilmeli..)

Bu Mini Test Bilimsel Olmasa Da Eğlenceliydi,Ama Şunu İsterdim,Yine Önceki Hayatımda Da Bir Türk Olmayı..Attila'yı Tanımayı,Orta Asya'da Yaşamış Olmayı Çok İsterdim.Matematiğimin De Çok İyi Olmasını Hep İstemişimdirÖğrenende Değil Öğretende Kusur Var İmiş Bunu Anladım